2018-2019 Sayısal Başarılarımız
İsim Soyisim | Üniversite | Bölüm |
Yusuf Alperen Değirmenci | İ.D.Bilkent Üni. | Makine Müh.(Tam Burslu) |
Alperen Yıldırım | İ.D.Bilkent Üni. | Makine Müh. |
Arda Babacan | İ.D.Bilkent Üni. | Elektrik-Elektronik Müh. |
Anıl Altuncu | İ.D.Bilkent Üni. | Bilgisayar Müh. |
Müge Dedeoğlu | İ.D.Bilkent Üni. | Endüstri Müh.( %50 Burslu) |
Mehmet Bulut | İ.D.Bilkent Üni. | Bilgi Tek.ve Bilgi Sis. (Tam Burslu) |
Umut Berker Çarkar | Boğaziçi Üni. | İnşaat Müh. |
Berke Batuhan Kocaer | İTÜ | İnşaat Müh. |
İsmail Hakkı Sarıoğlan | Hacettepe | İnşaat Müh. |
Yusuf Yüceer | Hacettepe | İnşaat Müh. |
Şerafettin Kılıç | Hacettepe | Elektrik-Elektronik Müh. |
Barkın Sağlam | Hacettepe | Makine Müh. |
Oğuzhan Deniz | Hacettepe | Bilgisayar Müh. |
Elif Gürkan | Hacettepe | Bilgisayar Müh. |
İdil Tokel | Hacettepe | Endüstri Müh. |
Ece Dağaşan | Hacettepe | Endüstri Müh. |
Meltem Tuğba Gökçin | Hacettepe | Geomatik Müh. |
Ebru Kapusuz | Hacettepe | Geomatik Müh. |
Mert Kaptan | Hacettepe | Geomatik Müh. |
Zeynep Yıldırım | Hacettepe | Dil ve Konuşma Terapisi |
Ekin Eraslan | İstinye Üni. | Dil ve Konuşma Terapisi |
Fatma Ecem Ban | Yıldız Teknik Üni. | Biyomühendislik (İng) |
Çağatay Kavas | Ankara Üni. | Elektrik-Elektronik Müh. |
Zeynep Uzun | Ankara Üni. | Eczacılık |
Bensu Budak | Ankara Üni. | Diyetisyenlik |
İrem Erdem | Ankara Üni. | Hemşirelik |
Firuze İrem Araz | Ankara Üni. | Fizik Müh. |
Melodi Gizem Ünal | Gazi Üni. | Diş Hekimliği |
Tuğba Akın | Gazi Üni. | Bilgisayar Müh. |
Ceyda Çağlar | Gazi Üni. | Elektrik-Elektronik Müh. |
Taha Anıl Hastürk | Gazi Üni. | Makine Müh. |
İrem Akkaşoğlu | Gazi Üni. | Endüstri Müh. |
Bilgesu Uygur | Gazi Üni. | Endüstri Müh. |
Altay Usta | Gazi Üni. | Kimya Müh.(İng) |
Taha Cenker Bahtiyar | Gazi Üni. | İmalat Müh. |
Muhammed Ömer Akçin | Gazi Üni. | Hemşirelik |
Hilal Alün | Sağlık Bilimleri Üni.(GATA) | Diş Hekimliği |
Buse Zeynep Şahin | Sağlık Bilimleri Üni.(GATA) | Fizyoterapi |
Melih Uluhan | Yıldırım Beyazıt Üni. | Bilgisayar Müh. |
Ahmet Alper | Yıldırım Beyazıt Üni. | Elektrik-Elektronik Müh. |
Hasan Berkay Ortaç | Yıldırım Beyazıt Üni. | Metalurji ve Malzeme Müh. |
Bahri Berke Yüksel | Yıldırım Beyazıt Üni. | Metalurji ve Malzeme Müh. |
İpek Delibal | Yıldırım Beyazıt Üni. | Fizyoterapi |
Eftelya Kurşunoğlu | Yıldırım Beyazıt Üni. | Hemşirelik |
Ahmet Resul Taşbaş | Dokuz Eylül Üni. | Makine Müh. |
Mehmet Can Akkal | Osmangazi Üni. | Elektrik-Elektronik Müh. |
Ömer Tarık Yurtsever | Osmangazi Üni. | İnşaat Müh. |
Mehmet Emre Er | Osmangazi Üni. | İnşaat Müh. |
Alper Aydın | Osmangazi Üni. | Bilgisayar Müh. |
Doğa Deniz Kurt | Osmangazi Üni. | Mimarlık |
Görkem Kırıştıoğlu | Osmangazi Üni. | Makine Müh. |
Sahranur Sağır | Selçuk Üni. | Diş Hekimliği |
Ahmet Kayra Poyraz | Selçuk Üni. | Endüstri Ürünleri Tasarımı |
Menekşe Beyza Karakulak | Kırıkkale Üni. | Diş Hekimliği |
Zeynep Tuncay | Kırıkkale Üni. | Fizyoterapi |
Nefise Arslan | Başkent Üni. | Diş Hekimliği |
Dilay Yetkin | Başkent Üni. | Fizyoterapi |
Göksu Engin | Başkent Üni. | Makine Müh. |
İrem Tekin | Başkent Üni. | Biyomedikal Müh. ( % 50 Burslu ) |
Zeynep Çelik | Başkent Üni. | Biyomedikal Müh. |
Uygar Dülger | Akdeniz Üni. | Elektrik-Elektronik Müh. |
Buğra Güney | Akdeniz Üni. | Elektrik-Elektronik Müh. |
Oğuzalp Arduç | Uludağ Üni. | Bilgisayar Müh. |
Umut Öztürk | Uludağ Üni. | İnşaat Müh. |
Sena Alkaya | Kocaeli Üni. | Bilgisayar Müh. |
Miraç Altınok | Abdullah Gül Üni. | İnşaat Müh. |
İrem Bilen | THK Üni. | Uzay Müh. (İng.) |
İpek Ünal | THK Üni. | Bilgisayar Müh.(%50 Burslu ) |
Ece Adıgüzel | TED | Mühendislik Prog. ( %50 Burslu ) |
Mehmet Anıl Akgül | TED | Mühendislik Prog. ( %50 Burslu ) |
Uğur Evren Çamalan | TED | Mühendislik Prog. ( %50 Burslu ) |
Doğa İnan | TED | Mühendislik Prog. ( %50 Burslu ) |
Erkan Sancak | TED | Mühendislik Prog. |
Zeynep Ateş | TED | Mimarlık |
Harun Arda Çelik | TED | Şehir ve Bölge P. (%75 Burslu) |
Zelal Deveci | Lokman Hekim Üni. | Eczacılık ( %50 Burslu ) |
Feyza Güner | Lokman Hekim Üni. | Eczacılık ( %50 Burslu ) |
Ece Çetiner | Lokman Hekim Üni. | Diş Hekimliği |
İsmail Deniz Çetinkaya | Lokman Hekim Üni. | Diş Hekimliği |
Mert Sarışen | Lokman Hekim Üni. | Fizyoterapi |
Mercan Başak Cömert | On Dokuz Mayıs Üni. | Endüstriyel Tasarım |
Batuhan Salman | Karabük Üni. | Makine Müh. |
Ceren Atak | Erciyes Üni. | Endüstri Müh. |
Duygu Ceren Köşüş | Erciyes Üni. | Endüstriyel Tasarım |
Şilan Cihaner | Konya Teknik Üni. | Makine Müh. |
Buğra Mutluer | Çankaya Üni. | Bilgisayar Müh. (%50 Burslu ) |
Fikri Hakan Taş | Çankaya Üni. | Elektrik-Elektronik Müh. |
Sühan Uzun | Atılım Üni. | Otomotiv Müh.(%75 Burslu ) |
Kemal Büyüklimanlı | Atılım Üni. | Bilgisayar Müh. (%25 Burslu ) |
İremsu Koyinci | Karatekin Üni. | Fizyoterapi |
Fatih Doğru | Ostim Teknik Üni. | Bilgisayar Müh. |